Yhteystiedot

Älä epäröi ottaa yhteyttä!
Soita, lähetä sähköpostia tai käy osoitteessa:

Myymälä Tourukeskus

Lumixia Oy
Vapaaherrantie 2
40100 Jyväskylä

Puh: 010 235 5151
Sähköposti: info@lumixia.fi

Aukioloajat: Ma-Pe 8-17 La 10-14

Toimitusjohtaja

Arsi Niinijärvi
arsi.niinijarvi@lumixia.fi
050 412 3226

Myyntipäällikkö

Jyrki Urpilainen
050 413 0016

 

 

 

Myyntiedustajat

Keski-Suomi                                                
Jyrki Urpilainen                                            
jyrki.urpilainen@lumixia.fi                          
010 235 5152                                                
050 413 0016

Pohjois-Suomi ja Oulunseutu                    
Anssi Kotanen                                               
anssi.kotanen@lumixia.fi                             
040 559 9007                                                  

Lahden seutu ja Päijät-Häme                      
Timo Liuksiala
timo.liuksiala@lumixia.fi                                
050 537 5303                                              

Kaakkois-Suomi                                         
Mika Kaleton                                                                                
mika.kaleton@lumixia.fi
045 641 0210

Pääkaupunkiseutu ja Uusimaa
Stefan Koivikko
stefan.koivikko@lumixia.fi
0400 756 519

Varsinais-Suomi
Klaus Keskinen
klaus.keskinen@lumixia.fi
045 603 0580

Itä-Suomi
Jari Peltoniemi
jari.peltoniemi@lumixia.fi
050 4629 642 

Pirkanmaa
Jussi Pesonen
jussi.pesonen@lumixia.fi
040 7666 391

Yhteydenottopyyntö

Jätä meille yhteystietosi täyttämällä alla oleva lomake.

Autamme mielellämme valaistukseen liittyvissä asioissa.

Viestisi on lähetetty
Virhe, viestiä ei lähetetä.